Email: gabinetdrglonek@gmail.com

Godzinny otwarcia: : Pt. - 17:00 - 19;00, Sob. - 9.00-12.00 | Tel. Śr. 17.00-19.00, Czw. - 9.00-11.00
  Kontakt : 601886866

Mezoterapia

MEZOTERAPIA

Mezoterapia:

Mezoterapia jest metodą stosowaną do regeneracji i biorewitalizacji  skóry. Polega na śródskórnym podawaniu substancji aktywnych  za pośrednictwem mikroiniekcji   w miejsce wymagające poprawy wyglądu. Technika ta wykorzystuje dodatkowo naturalny  efekt gojenia  się po  mikrourazie, co pozwala wzmocnić stymulację skóry właściwej.

W zależności od stosowanych preparatów za pomocą tej metody możemy nawilżyć lub ujędrnić skórę twarzy, szyi, dekoltu, biustu, grzbietów dłoni  i stóp, ograniczyć wypadanie włosów, zredukować cellulit czy też zmniejszyć cienie i obrzęki pod oczami a także rozjaśnić przebarwienia.

Zabieg można też wykonać z użyciem kaniul, wówczas są tylko dwa punkty wkłucia a powierzchnia poddawana terapii  pozostaje nieuszkodzona i bez siniaków. Z wystąpieniem tych ostatnich należy się liczyć przy stosowaniu tradycyjnej techniki. Przed zabiegiem stosuje się krem znieczulający, procedura trwa ok. 30min.

W celu osiągnięcia pożądanych  rezultatów ( nawilżenia ,rewitalizacji i zgęszczenia skóry, rozjaśnienia przebarwień) należy wykonać serię zabiegów  , w odstępach 1-4 tygodni w zależności od  stosowanego preparatu.

*Przed Zabiegiem:

2dni przed zabiegiem należy odstawić leki zwiększające krwawienie (jeżeli jest taka możliwość):aspiryna, ibuprofen, leki z grupy  niesterydowych przeciwzapalnych np.: diklofenak. Pozwoli to ograniczyć występowanie siniaczenia. Nie jest to zalecenie bezwzględne. Przed zabiegiem mezoterapii skóry owłosionej głowy należy umyć głowę i włosy aby zminimalizować możliwość infekcji.

*Po Zabiegu:

Nie korzystać z basenu dwa dni (ryzyko nadkażenia miejsc wkłucia). Stosować kremy z filtrami w zależności od pory roku aby uniknąć przebarwień.