Email: gabinetdrglonek@gmail.com

Godzinny otwarcia: : Pt. - 17:00 - 19;00, Sob. - 9.00-12.00 | Tel. Śr. 17.00-19.00, Czw. - 9.00-11.00
  Kontakt : 601886866

O mnie

Lek. med. Grażyna Glonek
Nazywam się Grażyna Glonek. Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie, posiadam specjalizację z pediatrii. Pracowałam wiele lat jako asystent w Klinice Endokrynologii Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, do stycznia 2016 roku pełniłam dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym na stanowisku starszego lekarza pediatry. W latach 1992-1995 zdobywałam doświadczenie w pracy lekarza pediatry w prywatnych szpitalach w Kuwejcie. Aktualnie pracuję w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie ,kierując poradnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dzieci.
Od wielu lat moją pasją jest medycyna estetyczna. W roku 2008 ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w zakresie kosmetologia dla lekarzy .
W latach 2008-2010 odbyłam studia podyplomowe w prestiżowej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, którą ukończyłam w 2010 roku uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Od 2008roku jestem członkiem Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, które należy do UIME (Union Internationale de Medicine Esthetique) – Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej. .
Medycyna estetyczna wymaga nieustannego kształcenia , podnoszenia kwalifikacji i umiejętności. Każdego roku uczestniczę w kilku międzynarodowych kongresach, sympozjach, konferencjach oraz szkoleniach, prowadzonych przez największe światowe i polskie autorytety. Posiadam kilkadziesiąt dyplomów, certyfikatów i zaświadczeń o odbytych szkoleniach praktycznych z zakresu technik zabiegowych stosowanych w medycynie estetycznej.
Moją zasadą jest stosowanie nowoczesnych , skutecznych i bezpiecznych metod , opartych na światowych standardach , zgodnie z etyką lekarską –„Primum Non Nocere”(Przede wszystkim nie szkodzić). Zgodnie z tym motto wykonuję zabiegi tylko z zastosowaniem certyfikowanych produktów i w warunkach zapewniających maksymalne bezpieczeństwo pacjentowi.
Chociaż bardzo lubię realizować się w działalności medycznej i nie wyobrażam sobie innego zawodu to trzeba też umiejętnie godzić czas pracy i relaksu.
W wolnych chwilach wiosną i latem  odpoczywam spędzając czas na korcie tenisowym ,pływając na desce windsurfingowej a w zimie jeżdżąc na nartach. W tej ostatniej dyscyplinie udało mi się w 2016 roku zdobyć tytuł eksperta Trzech Dolin w Alpach Francuskich, z czego jestem dumna.
Zapraszam Państwa na konsultacje lub do kontaktu za pomocą maila.

                                                               lek. med. Grażyna Glonek

Dyplom lek. med Grażyna Glonek
Dyplom lek. med Grażyna Glonek
Dyplom lek. med Grażyna Glonek