Email: gabinet@drglonek.pl

Opening Hours : Pt. - 17:00 - 19;00, Sob. - 9.00-12.00 | Tel. Śr. 17.00-19.00, Czw. - 9.00-11.00
  Contact : 601886866

Sunekos

SUNEKOS

Sunekos jest nowym zabiegiem iniekcyjnym wspomagającym naturalną regenerację skóry. Stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny – głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej (ECM), w efekcie umożliwiając jej odnowę.

Sunekos stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kwasu hialuronowego i glukozoaminoglikanów, które następnie przyczyniają się do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry.

synokos 200

Sunekos 200  

Rewolucja w biogenezie i biorewitalizacji okolic oczu i czoła a także innych obszarów skóry. Preparat jest unikalnym połączeniem kwasu hialuronowego i opatentowanej sekwencji aminokwasów, które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej (ECM).W przypadku skóry jedną z oznak starzenia się jest zmniejszenie liczby i aktywności włókien kolagenowych i elastynowych oraz utrata nawodnienia. Sunekos to jedyny preparat aktualnie dostępny o udowodnionej skuteczności do stymulacji elastyny.

Sunekos 200-spektakularnie likwiduje cienie pod oczami „które są powodem dyskomfortu , gdyż twarz wydaje się stale zmęczona.

Procedura poprawy skóry wokół oczu i innych obszarów składa się z 4-ch zabiegów w odstępie 10- 14dni , następnie zabieg przypominający za ok mies.

Sunekos 1200

Stosujemy, chcąc uzyskać u pacjenta – poza poprawą jędrności, sprężystości i nawilżenia skóry. Również naturalny efekt wolumetryczny, który widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać — pierwsze widoczne są po ok 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Obszary które można poddać zabiegowi: 

    • dłonie, ramiona

    • wewnętrzna stron ud, obszar pod kolanami

    • twarz,szyja, dekolt

Procedura składa się z jednedo zabiegu Sunekos 1200, następnie 3-4 zabiegów co 10-14dni Sunekos 200.